Begin > Leerlingengegevensbank > Reünie 2007

Totaal ingeschreven ex-leerlingen: 326

kas90-91Aben, Freddyfreddy.aben@pandora.be
kas93-94Aben, Nancy
b193-94Acke, Elise
kas89-90Aerts, Tanja
kas87-88Aesseloos, Pascal
b193-94Allaert, Jolanda Jolanda.allaert@hotmail.be
b193-94Allaert, Sandra
kas87-88Anthonis, Marie-Anne
rms93-94Arens, Annickannickarens@hotmail.com
kas85-86Baelen, Inge
kas93-94Baeyens, Elkeelkebaeyens@hotmail.com
kas93-94Bastiaenssens, Cindycindy.bastiaenssens@kindengezin.be
kas90-91Bastiaenssens, Elsels.bastiaenssens@siemens.com
kas80-81Bauweraerts, Marion
kas90-91Beerlandt, Dannydabeave@telenet.be
kas93-94Beerlandt, Sandra
kas75-76Bellon, Andréandre.bellon@pandora.be
kas91-92Bellon, Ann
kas89-90Bellon, Paulpaul.bellon@gmail.com
kas74-75Berben, Marie-José
kas84-85Berwouts, Michelmichel.berwouts@pandora.be
kas76-77Beunen, Yves
kas76-77Beuten, Harry
kas78-79Biesemans, Frank
kas89-90Blancquaert, AnjaAnja.Blancquaert@pandora.be
kas86-87Blancquaert, Kelly
kas75-76Bloemen, Marita
kas77-78Bloemen, Patrick
kas87-88Bogers, Bettybogers.betty@skynet.be
kas82-83Bogers, Franck
kas84-85Bogers, Rinnie
kas80-81Bols, Bart
rms93-94Bonjé, Sandrasandra.bonje@skynet.be
kas88-89Bonnijns, Katia
kas84-85Bonte, Bernardbbonte@mmm.com
kas87-88Bonte, Katrien
rms87-88Bouckaert, Niconico.bouckaert@pandora.be
kas75-76Bourry, Geertgeert.bourry@pandora.be
rms82-83Braem, Diana
kas77-78Brisard, Patrickpat0363@hotmail.com
kas84-85Brunet, François
kas83-84Calemijn, Claudia
kas82-83Camps, Astrid
kas92-93Cappaert, Brambram.cappaert@telenet.be
kas77-78Casteleyn, Dirkdirk.casteleyn@skynet.be
kas77-78Casteleyn, Freddyf.casteleyn@pandora.be
kas88-89Cheyns, Yannick
kas87-88Claerhout, Mikeclaerhout@web.de
kas91-92Claes, Elli
kas93-94Claeys, Steve
kas83-84Cleynhens, Alex
kas80-81Cleynhens, Danny
rms71-72Clybouw, Patrickpatrick.clybouw@mil.be
kas86-87Cnudde, Sabine
rms91-92Coenen, Tamaratamaracoenen@yahoo.com
kas86-87Colonne, Tania
kas91-92Coulon, Jonnyjonny.coulon@pandora.be
kas81-82Cox, Martine
rms79-80Crombez, Inge
rms79-80Crombez, Yvesyves.crombez@pandora.be
kas93-94Cuylits, Sarah
kas93-94D'Erbée, Marcmarcderbee@yahoo.fr
rms93-94D'Erbée, Roger
b193-94D'Erbée, Saskia
kas76-77D'Haene, Gudrun
kas80-81D'Haene, Patrickpatrick.d.haene@pandora.be
kas88-89D'Hondt, Haike
kas91-92Daniels, Wim
kas92-93De Block, Anouschkaanouschka.deblock@scarlet.be
rms71-72De Bruyn, Ingrid
kas76-77De Caluwe, Marie-Christine
kas76-77De Clercq, Christa
rms78-79De Jaegher, Dirkiekant@skynet.be
kas78-79De Kegel, Francis
kas80-81De Keyser, Jacqueline
kas81-82De Laender, Sonja
kas76-77De Mulder, Frauke
kas84-85De Mulder, Ragna
kas93-94De Pauw, Roland
kas93-94De Poorter, Evelyne
kas92-93De Poorter, Nathalienathalie.de.poorter@hotmail.com
kas93-94De Rous, Miramira.derous@telenet.be
rms92-93De Smedt, An
rms72-73De Smedt, Philipe
kas92-93De Smidt, Wendykira.de.smidt@pandora.be
kas81-82De Vuyst, Julien
kas76-77De Wilde, Brigitte
kas73-74De Wilde, Marie-Ange
kas75-76De Wilde, Martinemartine.dewilde@pandora.be
kas78-79Debruyne, Brigitte
kas78-79Debruyne, Klaus-Peter
kas89-90Delaere, Miarka
kas81-82Deleu, Sam
kas91-92Dellaert, Peggypeggy.dellaert@pandora.be
kas86-87Delvaux, Gerald
kas73-74Demol, Rolandrolandd@freegates.be
kas75-76Den Hond, Guidoguidodenhond@pandora.be
kas84-85Depoorter, Jean-Claude
kas88-89Deprez, SophieHSpruyt@telenet.be
rms93-94Dequidt, FraukeFrauke.Dequidt@pandora.be
kas86-87Deschepper, Hilde
kas89-90Deschepper, Linda
kas80-81Desot, Erwin
kas93-94Detilloux, René
kas88-89Devroey, Anja
rms87-88Devroey, Joeri
kas90-91Dierickx-Visschers, Carine
rms92-93Doms, Redchiredchi_d@hotmail.com
kas81-82Ector, Dirk
kas86-87Felix, Dirkdirk.felix@telenet.be
rms72-73Flerackers, Marionmarion.flerackers@telenet.be
rms71-72Folens, Franky
kas93-94Fouquet, Philippeantanghe@telenet.be
rms93-94Franssen, Natascha
kas78-79Geerdens, Philip
kas85-86Geldhof, Danny
kas85-86Ghesquiere, Christine
kas83-84Ghesquiere, Frank
kas85-86Gisquiere, Natascha
kas74-75Goetelen, Christiane
kas73-74Goethals, Ronnyronny.goethals@skynet.be
kas79-80Grobben, Anne-Marie
kas75-76Grobben, Patrick
rms91-92Hecker, Christian
rms93-94Hellinckx, Nataschanatascha.hellinckx@pandora.be
kas90-91Herroelen, Tom
b193-94Hey, Chantalbeertje_knuffeltje@hotmail.com
kas74-75Hey, Suzanne
kas76-77Huyghe, Gregor
kas79-80Huyghe, Nadine
kas82-83Huyghe, Nicole
kas75-76In tVen, Miranda
kas87-88Janssens, Katja
kas91-92Janssens, Nancy
rms91-92Janssens, Sven
kas87-88Kaczynski, Jesko
kas93-94Kajpus, Wesley
kas93-94Kerremans, Kenneth
rms92-93Kerrinckx, Lindsaylindsay_kerrinckx@hotmail.com
kas76-77Kesteloot, Marcmarc@dbmercury.com
rms77-78Kiekens, Karinakarina.kiekens@sint-niklaas.be
rms93-94Krause, Kelly
rms70-71Lachat, Frankfranklachat@hotmail.com
kas86-87Laplasse, Marcmarclaplasse@mail.be
kas91-92Lecluyse, Tomtom.lecluyse@pandora.be
kas76-77Leeuws, Petra
rms88-89Lenaerts, Luc
kas88-89Lepage, Frank
kas82-83Lepoutre, Fabiennefabienne.lepoutre1@gmail.com
kas84-85Lepoutre, Pascalepascale_lepoutre@hotmail.com
kas78-79Lernout, Erik
kas91-92Loisen, Patrick
kas85-86Luca, Solange
kas81-82Lust, Dirk
kas91-92Lübke, Nicole
kas86-87Maeckelberghe, Chrismaeckelberghec@hotmail.com
kas73-74Maes, Patricia
kas81-82Maesen, Norbert
kas83-84Malumgre, Pascal
rms72-73Marteleur, Koenraadkoen.marteleur@skynet.be
kas80-81Meekers, Alain
kas78-79Melis, Wilfried
kas80-81Michielsen, Robie
rms80-81Molenaar, Gerd
kas83-84Molenaar, Tom
kas93-94Mollet, Carolinemclientje@hotmail.com
kas93-94Mommens, Yves
kas75-76Mostmans, Marie-Joséjose.mostmans@skynet.be
kas89-90Mulders, Peter
kas76-77Mulier, Elsjeelsje1809@skynet.be
kas90-91Mylle, Natascha
kas75-76Nagels, Cecilia
kas77-78Neyt, Redyredy.neyt@gmail.com
kas76-77Nijs, Louis
kas93-94Nuyts, Michel
kas89-90Nuyts, Stevennuyts.steven@gmail.com
kas79-80Oeyen, Benny
kas77-78Onderbeke, Thomas
kas91-92Ostlender, Nicolenicoleostlender@hotmail.com
kas85-86Packet, Sylvia
kas85-86Paepe, Eric
kas76-77Pass, Gastongaston.pass@skynet.be
kas86-87Pattyn, DunjaDunja.Pattyn@telenet.be
kas85-86Pauwels, Caroline
rms80-81Peeters, Stephanstephan.peeters@pandora.be
kas73-74Permentier, Dirk
rms93-94Picha, Dominic
kas87-88Possenier, Marleen
kas86-87Possenier, Natalienatalie.possenier@dreve.de
kas89-90Putteman, Nathalie
kas93-94Puttemans, Stefanstefan.puttemans@telenet.be
kas83-84Quinet, Myriammyriamquinet@pandora.be
kas85-86Raus, Kristakrista.raus@just.fgov.be
kas82-83Rauwoens, Michel
kas90-91Raymaekers, Melanie
kas79-80Roels, Christel
rms93-94Romano, Rosanna
kas89-90Ruts, Saskiasaskia@beneluxtheater.be
rms92-93Ryckaert, Melanie
kas75-76Saenen, Annick
kas85-86Samyn, Catherine
rms86-87Schautteet, Franky
kas83-84Schenck, Anita
kas74-75Schenck, Christiane
kas90-91Schepkens, Stefhan
kas89-90Schobben, JoeyJoey_Schobben@nittoeur.com
kas92-93Schuurmans, Andy
kas85-86Sels, Ilseilse.sels@pandora.be
kas78-79Semeese, Ingrid
kas78-79Semeeze, Machteld
rms93-94Seykens, Candice
kas85-86Simons, Jan
kas92-93Smets, Patriciapoppe.smets@telenet.be
kas90-91Snijder, PeterAR01@akollade.be
kas93-94Soenen, Stijnstijnsoenen@yahoo.com
rms70-71Speeckaert, Eddy
kas77-78Speeckaert, Ericecspeeckaert@skynet.be
kas79-80Stevens, Astrida.stevens@online.de
kas76-77Steyaert, Sabine
rms84-85Steyaert, Tanjatanjasteyaert@hotmail.com
kas81-82Temmerman, Patrickpatrick@temmerman.de
kas80-81Therssen, Sylvia
kas81-82Thijs, Eric
kas88-89Thonissen, Christina
kas92-93Thonissen, Guidoguidothonissen@hotmail.com
kas90-91Thonissen, Wim
kas75-76Tijtgat, Eric
kas91-92Timmerman, Tamara
kas81-82Top, Jacqueline
kas78-79Tulpin, Patrickp.tulpin@skynet.be
kas75-76Van Assche, Eric
kas74-75Van Buyten, Patrick
kas91-92Van Camp, Béréniceberenice_vancamp@hotmail.com
kas77-78Van Craenenbroeck, Mark
kas75-76Van Craeyenest, Miriam
kas79-80Van Damme, Marc
kas76-77Van Damme, Marina
rms72-73Van Damme, Nicole
rms70-71Van Damme, Renérene.van.damme@telenet.be
kas92-93Van den Bossche, Ilseilsevdbossche@hotmail.com
kas78-79Van den Eynden, Detlef
kas77-78Van den Eynden, Myriammyriam.van.den.eynden@telenet.be
b193-94Van der Borght, Ann
kas76-77Van Der Sluys, Paul
kas92-93Van der Stuyft, Davidvanderstuyftdavid@belgacom.net
kas84-85Van Esbroeck, Edwinaedwinatrebing@gmx.de
kas76-77Van Eylen, Peterp_vaneylen@hotmail.com
kas85-86Van Geldorp, Carlo
kas84-85Van Gool, Peggy
kas77-78Van Hemel, FrançoiseFrancoise.Van.Hemel@sofim.be
kas84-85Van Herck, Jens
kas88-89Van Hoeck, Frank
rms91-92Van Hullebus, Svensven.van.hullebus@pandora.be
kas91-92Van Hullebus, Vickyrobby.crauwels@pandora.be
rms71-72Van Hulsel, Jan
kas73-74Van Hulsel, Peter
kas90-91Van Krunckelsven, Annick
kas90-91Van Loo, Alexandra
kas81-82Van Looy, Nancy
kas80-81Van Looy, Patrick
kas85-86Van Looy, Peggyxian_bro@hotmail.com
kas93-94Van Oost, Didiervan_oost_didier@belgacom.net
kas92-93Van Puyvelde, Katleen
rms92-93Van Stappen, Johnnyjohnny.van.stappen@telenet.be
kas91-92Van Steenlandt, Lien
kas91-92Van Steenlandt, Lieve
rms70-71Van Trimpont, Renéerenée.van.trimpont@pandora.be
rms92-93Van Zütphen, Sandrasandra_onthemove@hotmail.com
kas91-92Vandebroek, Markmark@ashturn.com
kas90-91Vandecruys, Marianne
kas75-76Vanden Eynde, Dirk
kas79-80Vandenberghe, Carine
kas78-79Vandenberghe, Christineecspeeckaert@skynet.be
kas75-76Vandenberghe, Jacky
kas79-80Vandenberghe, Patrick
kas90-91Vanderhaeghen, Alainheidialain@telenet.be
kas87-88Vanderhaeghen, Claudia
kas88-89Vanderhaeghen, Corinna
kas93-94Vandermaesen, Cindy
rms93-94Vandermaesen, Inge
kas86-87Vanderschueren, Guysweet33@hotmail.com
kas84-85Vanhaute, Kristel
kas78-79Vanhemel, Nadine
kas86-87Vanheuverzwijn, Luc
kas83-84Vanlangendonck, Natascha
kas87-88Vanthournout, Corinacorina.vanthournout@telenet.be
kas81-82Vanwelkenhuysen, Peterpeter.vanwelkenhuysen@advalvas.be
kas88-89Verbelen, Svenverbelen.sven@skynet.be
kas75-76Verbeylen, Beatrijs
kas92-93Verdickt, Nadia
kas76-77Verdonck, Jan
kas75-76Verdonck, Karel
kas74-75Verdonck, Lieve
kas88-89Vereecke, Joannjc.vereecke@t-online.de
kas89-90Vereecken, Anverse@skynet.be
kas90-91Vereecken, Ruth
kas75-76Verhaegen, Kathyjosvandenputte@msn.com
kas76-77Verheggen, Jean-Lucjeanluc.verheggen@vdab.be
kas75-76Verheggen, Michel
rms71-72Verheggen, Philippe
kas87-88Verheyen, Jean
kas90-91Verlinden, Annickdabeave@telenet.be
kas91-92Verlinden, Catty
kas82-83Verlot, Marie-Anne
kas75-76Vermeerbergen, Chris
kas85-86Vermeersch, Laurentvermeersch@wi-bo.de
kas83-84Vermeersch, Pascal
kas78-79Vermeire, Michael
rms86-87Verplancke, Heidi
kas89-90Verschaeve, Kurtkurt.verschaeve@pandora.be
kas73-74Vervecken, Rudolf
kas80-81Vervotte, Danielle
kas80-81Walraedt, Conraed
kas90-91Weeghmans, Tom
kas86-87Wenseleers, Richie
kas85-86Wetzels, Brigitte
kas83-84Wetzels, Christianchristian.wetzels@vmw.be
kas83-84Wetzels, Patricia
kas76-77Wijnants, Didier
rms71-72Windels, Anne-Marieannemariewindels@gmail.com
rms71-72Winkels, Jaqueline
kas82-83Winkels, Josianne
kas77-78Winkels, Zoë
kas86-87Wouters, Christelchristel.wouters@acscleaning.be
kas82-83Zutterman, Karienpatrick.d.haene@pandora.be


Scholen-soest.de aanvaardt geen aansprakelijkheid voortvloeiende uit het gebruik, eventuele onnauwkeurigheid of de onvolledigheid van de lijst.
Opmerking: alleen ex-leerlingen van KA Soest, RMS Soest en Boudewijn I School (schooljaar 93-94) maken deel uit van deze lijst.
Indien je naam of e-mailadres ontbreekt, stuur dan een bericht via contact