Begin > Leerlingengegevensbank > Reünie 2010

Totaal ingeschreven ex-leerlingen: 228

kas90-91Aben, Freddyfreddy.aben@pandora.be
kas89-90Aerts, Tanja
rms93-94Arens, Annickannickarens@hotmail.com
b193-94Baetens, Glenn
kas93-94Baeyens, Elkeelkebaeyens@hotmail.com
kas93-94Baldewyns, Bart
rms86-87Barbaix, Marleen
kas93-94Bastiaenssens, Cindycindy.bastiaenssens@kindengezin.be
kas90-91Bastiaenssens, Elsels.bastiaenssens@siemens.com
kas93-94Beerlandt, Sandra
kas75-76Bellon, Andréandre.bellon@pandora.be
kas91-92Bellon, Ann
kas89-90Bellon, Paulpaul.bellon@gmail.com
kas76-77Beunen, Yves
kas78-79Beuten, Hilde
kas88-89Bijloos, Patrick
b193-94Boeckmans, Elke
b193-94Boeckmans, Jokejokeboeckmans@gmail.com
kas87-88Bogers, Bettybogers.betty@skynet.be
kas93-94Bol, Nathalie
kas93-94Bol, Stefan
b193-94Bollen, Jade
kas76-77Boudens, Philippe
kas75-76Bourry, Geertgeert.bourry@pandora.be
rms93-94Bovyn, Natascha
kas82-83Braeckmans, Steve
b193-94Brebels, Ellenellenbrebels@hotmail.com
kas83-84Calemijn, Claudia
kas92-93Cappaert, Brambram.cappaert@telenet.be
kas85-86Cassiman, Sonja
kas92-93Castelein, Michael
kas76-77Cheyns, Dirk
kas75-76Cheyns, Frank
kas88-89Cheyns, Yannick
kas80-81Cleynhens, Danny
rms91-92Coenen, Tamaratamaracoenen@yahoo.com
kas73-74Cools, Rudy
kas91-92Coulon, Jonnyjonny.coulon@pandora.be
kas81-82Covijn, Eddy
kas82-83Cox, Michelmcox@tsz.nl
b193-94D'Erbée, Saskia
kas88-89D'Hondt, Haike
kas83-84D'Huyvetter, Nathalie
kas83-84Daniels, Heike
kas92-93De Block, Anouschkaanouschka.deblock@scarlet.be
kas92-93De Block, Cindy
kas81-82De Bode, Lucluc.de.bode@telenet.be
kas86-87De Brauw, Reg
rms87-88De Caluwe, Nicolebargabal@hotmail.com
kas76-77De Clercq, Christa
kas92-93De Cock, Peggy
kas92-93De Cock, RudyRudyke_dc@hotmail.com
rms93-94De Coster, Kim
rms78-79De Jaegher, Dirkiekant@skynet.be
kas81-82De Mesmaeker, Patricia
kas93-94De Pauw, Roland
kas93-94De Rous, Miramira.derous@telenet.be
rms93-94De Ryck, JanFuse27@hotmail.com
kas92-93De Smidt, Wendykira.de.smidt@pandora.be
kas73-74De Wilde, Marie-Ange
kas86-87De Wit, Christophe
kas91-92Debiscop, Günther
kas83-84Debruyne, Dianediane.debruyne@yucom.be
kas79-80Deckers, Dannyddeckers@zeelandnet.nl
kas79-80Deckers, Ingrid
kas86-87Dehaen, Katrijntoken@skynet.be
kas91-92Dekoning, Claudia
kas91-92Dellaert, Peggypeggy.dellaert@pandora.be
kas84-85Delobel, Nicole
rms92-93Delporte, Bert
kas86-87Delvaux, Gerald
rms93-94Dequidt, FraukeFrauke.Dequidt@pandora.be
b193-94Dequidt, Lobke
kas80-81Desot, Erwin
kas82-83Devogelaere, Jeannette
kas92-93Dewitte, Philippefrittenkop@yahoo.de
rms92-93Doms, Redchiredchi_d@hotmail.com
rms72-73Flerackers, Marionmarion.flerackers@telenet.be
kas93-94Fouquet, Philippeantanghe@telenet.be
rms93-94Gombeer, Sophie
kas79-80Grobben, Anne-Marie
rms83-84Grobben, Marc
kas75-76Grobben, Patrick
rms93-94Groven, Saskiasaskiagroven@yahoo.com
kas93-94Haenraets, Ellenred_ellen@hotmail.com
kas92-93Haenraets, Sven
kas80-81Haverbeke, Luc
rms93-94Hellinckx, Nataschanatascha.hellinckx@pandora.be
kas75-76In tVen, Miranda
kas84-85Jacobs, Cornelia
kas82-83Jacobs, Sylviavanclooster@aol.com
kas82-83Jacobus, Micheline
kas87-88Janssens, Katja
kas91-92Janssens, Nancy
kas85-86Jonckheere, Anje
kas87-88Kaczynski, Jesko
kas93-94Kerremans, Kenneth
rms92-93Kerrinckx, Lindsaylindsay_kerrinckx@hotmail.com
kas76-77Kiekens, Eric
kas92-93Knaepen, Saskia
kas85-86Landuyt, Christina
kas86-87Laplasse, Marcmarclaplasse@mail.be
rms78-79Laurent, Bart
kas81-82Lecluyse, Michelle
kas78-79Lenaerts, Dirk
kas82-83Lepoutre, Fabiennefabienne.lepoutre1@gmail.com
kas84-85Lepoutre, Pascalepascale_lepoutre@hotmail.com
rms93-94Lessines, Roeltundisa@gmail.com
kas77-78Leys, Karinkarin.leys@gmail.com
kas75-76Liekens, Rudy
kas84-85Louagie, Marleen
kas86-87Maeckelberghe, Chrismaeckelberghec@hotmail.com
kas90-91Maerschalck, Sandra
kas73-74Malbrant, Viviane
rms72-73Marteleur, Koenraadkoen.marteleur@skynet.be
kas83-84Mateusen, Moniquemoniquemateusen@hotmail.com
kas85-86Michiels, Goedele
kas85-86Michiels, Pieterpieter.michiels@boerenbond.be
kas80-81Moris, Reginaregina4moris@gmail.com
kas76-77Mulier, Elsjeelsje1809@skynet.be
kas81-82Nuyens, Nancy
kas93-94Nuyts, Michel
kas77-78Onderbeke, Thomas
kas88-89Ostach, TamaraTamara.Ostach@henriserruysav.be
kas89-90Paepen, Jürgen
kas76-77Pass, Gastongaston.pass@skynet.be
kas73-74Pauwels, Marcpauwelsmarc@telenet.be
kas80-81Peeters, Carine
rms80-81Peeters, Stephanstephan.peeters@pandora.be
rms93-94Pille, Kimpille.kim@telenet.be
kas93-94Puttemans, Stefanstefan.puttemans@telenet.be
kas83-84Quinet, Myriammyriamquinet@pandora.be
kas82-83Rauwoens, Michel
kas84-85Rauwoens, Michèle
b193-94Reyns, Kristofkristof_reyns@hotmail.com
kas89-90Ruts, Saskiasaskia@beneluxtheater.be
kas77-78Ruttens, Michelmichelruttens@aol.com
rms92-93Ryckaert, Melanie
kas75-76Saenen, Annick
kas92-93Salciccia, Peterpeter.salciccia@pandora.be
kas83-84Schenck, Anita
kas80-81Schenck, Liliane
kas92-93Schobben, Erik
kas82-83Schollaert, Sven
rms93-94Seykens, Candice
kas93-94Seykens, Carmencseykens@hotmail.com
kas88-89Simons, Daniela
kas93-94Smets, Jenniferjennifersmets@hotmail.com
kas81-82Smets, Jenny
kas84-85Smets, Johnny
b193-94Smets, Kevinskaterke_16@hotmail.com
kas92-93Smets, Patriciapoppe.smets@telenet.be
rms70-71Smits, Karel
kas90-91Snijder, PeterAR01@akollade.be
rms92-93Snijder, Tim
kas84-85Stalmans, Somnina
kas93-94Stas, Dimitri
kas92-93Stolym, Pascale
kas81-82Temmerman, Patrickpatrick@temmerman.de
rms88-89Thoelen, Daviddavid.thoelen@skynet.be
kas92-93Thonissen, Guidoguidothonissen@hotmail.com
kas80-81Troosters, Eddy
kas74-75Truyens, Rudy
kas78-79Tulpin, Patrickp.tulpin@skynet.be
rms93-94Tys, Christian
rms93-94Tys, Nathalie
b193-94Uytterschout, Loeshappyloes@hotmail.com
b193-94Uytterschout, Sam
kas75-76Van Assche, Eric
kas74-75Van Buyten, Patrick
kas91-92Van Camp, Béréniceberenice_vancamp@hotmail.com
rms84-85Van Camp, Thierry
rms70-71Van Damme, Renérene.van.damme@telenet.be
rms93-94Van Damme, Stevensteven34@gmx.net
kas75-76Van de Velde, Marc
kas92-93Van den Bossche, Ilseilsevdbossche@hotmail.com
kas78-79Van den Eynden, Detlef
kas77-78Van den Eynden, Myriammyriam.van.den.eynden@telenet.be
kas92-93Van der Stuyft, Davidvanderstuyftdavid@belgacom.net
kas87-88Van Elsen, Jürgen
kas86-87Van Elsen, Kris
kas87-88Van Gasse, Jürgen
kas77-78Van Hemel, FrançoiseFrancoise.Van.Hemel@sofim.be
kas87-88Van Hoecke, Eveline
kas79-80Van Hulle, Filip
kas90-91Van Loo, Alexandra
kas85-86Van Looy, Peggyxian_bro@hotmail.com
kas93-94Van Oost, Didiervan_oost_didier@belgacom.net
b193-94Van Rysselberghe, Dominiquenickvrb22@hotmail.com
rms92-93Van Stappen, Johnnyjohnny.van.stappen@telenet.be
kas91-92Van Steenlandt, Lien
rms70-71Van Trimpont, Renéerenée.van.trimpont@pandora.be
kas91-92Vandebroek, Markmark@ashturn.com
kas75-76Vanden Eynde, Dirk
kas79-80Vandenberghe, Carine
kas78-79Vandenberghe, Christineecspeeckaert@skynet.be
kas90-91Vanderhaeghen, Alainheidialain@telenet.be
kas87-88Vanderhaeghen, Claudia
kas88-89Vanderhaeghen, Corinna
kas93-94Vandermaesen, Cindy
kas86-87Vanderschueren, Guysweet33@hotmail.com
kas89-90Vanderschueren, Tania
kas78-79Vanderspiegle, Ingrid
kas84-85Vanhautte, Marleenmarleen.v@pandora.be
kas92-93Vanneste, Thierry
kas81-82Vanwelkenhuysen, Peterpeter.vanwelkenhuysen@advalvas.be
kas82-83Verbeek, Marc
kas88-89Verbelen, Svenverbelen.sven@skynet.be
kas75-76Verbeylen, Beatrijs
kas92-93Verdickt, Nadia
kas75-76Verhaegen, Carina
kas74-75Verhemeldonck, Marie-Christin
rms88-89Verlot, Lindalindaverlot@hotmail.com
kas85-86Vermeersch, Laurentvermeersch@wi-bo.de
b193-94Verniers, Steve
rms86-87Verplancke, Heidi
kas82-83Verstraeten, Conny
kas81-82Vervotte, Michèle
kas89-90Volckaert, Inez
kas81-82Waumans, Isabelle
kas93-94Weeghmans, Piet
kas90-91Weeghmans, Tom
kas85-86Wetzels, Brigitte
kas83-84Wille, LilianeLily.Wille@telenet.be
b193-94Willems, Jelle
kas91-92Wolfs, Anja
kas88-89Wolfs, Sarinasarina.wolfs@skynet.be
rms78-79Zwaenepoel, Antony


Scholen-soest.de aanvaardt geen aansprakelijkheid voortvloeiende uit het gebruik, eventuele onnauwkeurigheid of de onvolledigheid van de lijst.
Opmerking: alleen ex-leerlingen van KA Soest, RMS Soest en Boudewijn I School (schooljaar 93-94) maken deel uit van deze lijst.
Indien je naam of e-mailadres ontbreekt, stuur dan een bericht via contact