Begin > Leerlingengegevensbank > Reünie 2013

Totaal ingeschreven ex-leerlingen: 64

kas89-90Aerts, Tanja
kas90-91Beerlandt, Dannydabeave@telenet.be
kas75-76Bellon, Andréandre.bellon@pandora.be
kas87-88Bogers, Bettybogers.betty@skynet.be
kas76-77Boudens, Philippe
rms93-94Bovyn, Natascha
kas82-83Ceulemans, Chris
kas81-82Claes, Patrick
kas79-80Cortebeeck, Malvina
kas87-88Cortebeeck, Manuela
kas86-87Cortebeeck, Marcmarccortebeeck@yahoo.de
kas76-77Cortebeeck, Marie-Chistine
kas83-84Cortebeeck, Miriammiriamcortebeeck@googlemail.com
rms85-86Cortebeeck, Myck
kas81-82Cox, Martine
kas83-84Daniels, Heike
kas77-78De Baere, Annick
rms78-79De Baere, Gillesg.yvys@skynet.be
kas76-77De Clercq, Christa
kas73-74De Wilde, Marie-Ange
kas79-80De Wit, Patrick
kas75-76Declercq, Jacques
kas75-76Den Hond, Guidoguidodenhond@pandora.be
kas87-88Depaepe, Andy
rms93-94Fierens, Nadia
kas85-86Geldhof, Danny
kas85-86Gerarts, Belinda
kas93-94Haenraets, Ellenred_ellen@hotmail.com
kas92-93Haenraets, Sven
kas81-82Huys, Marionmarionruttens@aol.com
kas87-88Janssens, Katja
kas87-88Kaczynski, Jesko
kas92-93Knaepen, Saskia
kas85-86Landuyt, Christina
kas80-81Landuyt, Johan
kas86-87Laplasse, Marcmarclaplasse@mail.be
kas82-83Lepoutre, Fabiennefabienne.lepoutre1@gmail.com
kas84-85Lepoutre, Pascalepascale_lepoutre@hotmail.com
rms72-73Marteleur, Koenraadkoen.marteleur@skynet.be
rms71-72Mostmans, François
kas81-82Nuyens, Nancy
rms80-81Peeters, Stephanstephan.peeters@pandora.be
kas83-84Quinet, Myriammyriamquinet@pandora.be
kas77-78Ruttens, Michelmichelruttens@aol.com
kas90-91Thonissen, Wim
kas74-75Truyens, Rudy
kas78-79Van den Eynden, Detlef
kas77-78Van den Eynden, Myriammyriam.van.den.eynden@telenet.be
kas85-86Van Looy, Peggyxian_bro@hotmail.com
rms92-93Van Stappen, Johnnyjohnny.van.stappen@telenet.be
kas91-92Van Steenlandt, Lien
kas93-94Vandermaesen, Cindy
kas92-93Vandermeersch, Ann
kas89-90Vandermeersch, Iris
kas81-82Vanwelkenhuysen, Peterpeter.vanwelkenhuysen@advalvas.be
kas81-82Verhemeldonck, Bruno
kas90-91Verlinden, Annickdabeave@telenet.be
kas89-90Volckaert, Inez
kas80-81Vrancken, Hilda
kas80-81Walraedt, Conraed
kas90-91Weeghmans, Tom
kas83-84Wetzels, Christianchristian.wetzels@vmw.be
kas83-84Wetzels, Patricia
kas80-81Witkowski, Alain


Scholen-soest.de aanvaardt geen aansprakelijkheid voortvloeiende uit het gebruik, eventuele onnauwkeurigheid of de onvolledigheid van de lijst.
Opmerking: alleen ex-leerlingen van KA Soest, RMS Soest en Boudewijn I School (schooljaar 93-94) maken deel uit van deze lijst.
Indien je naam of e-mailadres ontbreekt, stuur dan een bericht via contact