Begin > Leerlingengegevensbank > Reünie 2010

Totaal ingeschreven ex-leerlingen: 54

kas78-79Aerts, Beabea@bk-advies.be
kas89-90Aerts, Tanja
kas87-88Bogers, Bettybogers.betty@skynet.be
kas75-76Bourry, Geertgeert.bourry@pandora.be
kas83-84Calemijn, Claudia
kas92-93Cappaert, Brambram.cappaert@telenet.be
kas87-88Cortebeeck, Manuela
kas86-87Cortebeeck, Marcmarccortebeeck@yahoo.de
kas76-77Cortebeeck, Marie-Chistine
kas83-84Cortebeeck, Miriammiriamcortebeeck@googlemail.com
kas82-83Cox, Michelmcox@tsz.nl
kas93-94Cuylits, Sarah
kas76-77D'Haene, Gudrun
kas82-83D'Haene, Peterdhaene-maes@telenet.be
kas92-93De Block, Anouschkaanouschka.deblock@scarlet.be
rms81-82De Coeyer, Sabine
kas86-87De Schepper, Belinda
kas81-82De Vylder, Anne-Marie
kas91-92Debiscop, GŁnther
kas83-84Depaepe, Eddy
kas85-86Gerarts, Belinda
rms83-84Grobben, Marc
kas75-76Grobben, Patrick
rms93-94Janssens, Jennifer
kas87-88Janssens, Katja
kas87-88Joy, Stephan
rms82-83Landerloos, Stefan
kas85-86Landuyt, Christina
kas86-87Maeckelberghe, Chrismaeckelberghec@hotmail.com
kas73-74Malbrant, Viviane
kas82-83Rauwoens, Michel
kas85-86Remy, Karine
kas93-94Saenen, Christian
rms82-83Sevenants, Karin
kas81-82Smets, Jenny
kas84-85Smets, Johnny
rms88-89Thoelen, Daviddavid.thoelen@skynet.be
rms77-78Van Breen, Liliane
rms72-73Van de Velde, Kathy
kas76-77Van Der Sluys, Paul
kas74-75Van Heertum, Diane
kas81-82Van Looy, Nancy
rms88-89Van Stappen, Thierry
rms77-78Van Steene, Ann
kas91-92Vandercruys, Marianne
kas90-91Vanderhaeghen, Alainheidialain@telenet.be
kas77-78Vanderycken, Marceline
kas80-81Vanlerberghe, Sandra
kas87-88Vereecken, Veerle
kas80-81Waerzeggers, Eric
kas89-90Wauters, Peter
kas86-87Wenseleers, Richie
kas78-79Westhovens, Johan
kas89-90Windey, Didier


Scholen-soest.de aanvaardt geen aansprakelijkheid voortvloeiende uit het gebruik, eventuele onnauwkeurigheid of de onvolledigheid van de lijst.
Opmerking: alleen ex-leerlingen van KA Soest, RMS Soest en Boudewijn I School (schooljaar 93-94) maken deel uit van deze lijst.
Indien je naam of e-mailadres ontbreekt, stuur dan een bericht via contact